שיחות עם עורכי דין
הפודקאסט של עו"ד אדי סוברי

אודות

בשקט בשקט, אך בתנופה אדירה פורחת לה בישראל סצינת הפודקאסטים.

בסקירה מרתקת שפורסמה לאחרונה ב-GEEKTIME, נחשפנו לנתונים לפיהם אחד מכל שלשה ישראלים מאזין לפודקאסט, ושמעצמת הפודקאסטים הישראלית הפופולרית "עושים היסטוריה" זוכה ל-750 אלף האזנות מידי חודש!

בארה"ב תופעת הפודקאסטים כבר מזמן הפכה לתעשייה בפני עצמה; מחקרים מצביעים על כך שמעל חמישים אחוז מהאוכלוסייה בארה"ב האזינו לפחות פעם אחת לפודקאסט ומספר עצום של כ-90 מיליון (!!!) אמריקאים מאזינים לפודקאסטים מידי חודש. נראה שבשנת 2020 אנחנו כבר יכולים להכריז בקול רם שהפודקאסט סוף סוף "עושה עלייה לישראל" ומתברג לו היטב בתודעה ובהרגלי הצריכה הדיגיטליים שלנו, הישראלים.

אדי סוברי, פודקאסט מה הקייס

עורכי דין: הלקוחות הפוטנציאליים שלכם מאזינים לפודקאסטים!

הפודקאסט הוא כלי דיגיטלי פורץ דרך – ואנחנו, עורכי הדין, לא יכולים להרשות לעצמנו להתעלם ממנו. יותר ויותר פודקאסטים יתפרסמו בשנים הקרובות ברשת הישראלית, ויותר ויותר ישראלים יתרגלו לצרוך תוכן מהסוג הזה. השאלה היא האם הלקוחות הפוטנציאליים שלכם ימצאו אתכם שם?

אני עוסק בקידום ושיווק עורכי דין כבר קרוב ל-15 שנה; אני זוכר היטב איך בתחילת שנות ה-2000, עורכי דין הסתייגו מהחשיבות של הקמת אתר אינטרנט ובתחילת דרכה של הרשת החברתית היו יותר עורכי דין שהתעקשו שפייסבוק זה ממש לא בשבילם… בסופו של יום, המהפכה הדיגיטלית כבשה את הבמה וגם המשרדים הגדולים והחזקים "התיישרו" ובנו לעצמם נוכחות מקצועית באינטרנט.

לטעמי – נוכחות מקצועית ב'אינטרנט של היום' לא תהיה שלמה באמת בלי שימוש ב"רדיו הדיגיטלי" – הפודקאסט. החלטתי לקפוץ על ההזדמנות השיווקית החדשה שנוספה לארגז הכלים שלנו, ולהקים את הפודקאסט המשפטי – מה הקייס. הקמת הפודקאסט יש בה משום יצירת פלטפורמה מקצועית שתאפשר לעורכי הדין לפרסם לאוזני כל את המומחיות הייחודית להם באופן שונה, מקצועי (אתי) ומתקדם.

בפודקאסט יתארחו עורכי דין, בתוכניות קצרות (אך לא מעונבות) שיעסקו בנושאים המשפטיים הקרובים אל לבם והמונחים תדיר על שולחנם. המאזינים לפודקאסט ייהנו משיחות מקצועיות עם עורכי דין מובילים בתחומם ויתאפשר להם ללמוד ולהכיר לעומק סוגיות וזכויות משפטיות.

עורך דין? אני מקווה שכבר עכשיו יש לך מספיק סיבות טובות להתארח אצלי בפודקאסט 'מה הקייס'. אם אתה רוצה עוד כמה סיבות טובות, הקלק כאן

בברכת האזנה מועילה ומעניינת,

אדי סוברי