שיחות עם עורכי דין
הפודקאסט של עו"ד אדי סוברי

פיצוי נפגעי תאונת אופנוע – עם עו”ד ערן אלזם

Share on facebook
שיתוף
Share on whatsapp
WhatsApp

פיצוי נפגעי תאונת אופנוע - עם עו”ד ערן אלזם

לצערנו רוכבי אופנוע חשופים יותר לתאונות בכביש מאשר כלי רכב אחרים. רוב רוכבי האופנוע פונים במקרים כאלה לעורך דין על מנת לקבל פיצוי מחברת הביטוח. מהן האפשרויות העומדות בפני אותו רוכב? שמחתי לארח בפודקאסט מה הקייס את עו”ד ערן אלזם, המייצג נפגעי תאונות אופנוע בשיחה על הפיצוי המגיע לרוכבי אופנוע בעת תאונת דרכים.

תמלול הפתיחה:

אדי סוברי: כרוכב דו גלגלי אני יכול להגיד לכם, שהדבר האחרון שאתה רוצה לחשוב עליו, חלילה הוא תאונת דרכים, תאונת אופנוע, תאונת קטנוע. אבל חלילה אם דברים כאלה קורים, והם קורים, איך בדיוק אנחנו צריכים להתנהג מול חברות הביטוח? אולי יש עוד גורמים שצריך להתנהל מולם, אולי הביטוח הלאומי? וחשוב לכל חבריי הרוכבים לדעת את הדברים שעליהם אנחנו נשוחח כאן, עם אחד מעורכי הדין שעוסקים בעיקר בייצוג של נפגעי תאונות אופנוע, שלום לך עורך הדין, ערן אלזם.

עו"ד ערן אלזם: בוקר טוב אדי סוברי, נעים להתארח אצלך באולפן.

אדי סוברי: שמע אתה קודם כל בעצמך רוכב אופנוע.

עו"ד ערן אלזם: נכון, למרות שאתה מתמודד יותר ממני מנהגים שנחבלו ונפצעו, אתה עדיין מרגיש בנוח להחזיק בכידון ולצאת ליום עבודה נוסף בתל אביב.

עו"ד ערן אלזם: אז נכון אני לא רוצה לפתוח את הפה חלילה, אבל אני כן יכול להגיד שלפחות העבודה טיפה מרסנת אותי ברכיבה על הקטנוע, על האופנוע. אנחנו יותר זהירים, יותר מקפידים על  דברים שאנחנו יודעים מה התוצאה שיכולה להיגרם. וזה ככה איזשהו תמרור אזהרה שמלווה אותי מידי יום על השולחן.

אדי סוברי: שמע אתה אתה עורך דין שיודע לייצג נפגעי תאונות אופנוע, ואני שואל את עצמי, בכלל למה אנחנו צריכים לדבר על איזושהי ספציפיקציה כזאת של התמחות. הרי כל עורך דין שעוסק בנזיקין לכאורה, או בתאונות דרכים, לכאורה, כמוך, יכול לייצג גם נפגעי תאונות אופנוע, או תאונות קטנוע. מה מיוחד, ומה מייחד את מה שאתה עושה כשאתה מטפל תיקים כאלה?

עו"ד ערן אלזם: אני אומר לך, קודם כל זה נכון שכול עורך דין שמתעסק בתחום הנזיקין יכול לייצג. אפשר להגיד שכול עורך דין שמתעסק בתחום הנדל"ן יכול לייצג. האג'נדה שלי היא יותר התמקדות, אפשר לומר בתחום מאוד מאוד ספציפי. זאת אומרת שגם שאומרים תחום נזיקין, תחום הנזיקין הוא מאוד רחב. אני מאוד מאמין והלכה למעשה זה מוכיח את עצמו, שכשאני הקמתי את המשרד ובחרתי וקבעתי שהמשרד יתעסק אך ורק בכל מה שקשור בנזקי גוף וביטוח…

להמשך האזנה:

אין לראות בתוכן המופיע בפודקאסט מה הקייס משום המלצה משפטית ו/או חוות דעת משפטית או תחליף לייעוץ משפטי. כל העושה שימוש בתוכן, עושה כן על דעת עצמו ובאחריותו.