שיחות עם עורכי דין
הפודקאסט של עו"ד אדי סוברי

ייצוג ע"י עורך דין לנפגעי תאונת אופנוע

Share on facebook
שיתוף
Share on whatsapp
WhatsApp

ייצוג ע"י עורך דין לנפגעי תאונת אופנוע

מה דעתכם על ייצוג משפטי של נפגעי תאונות אופנוע על ידי עורך דין בעל מומחיות ספציפית בייצוג בתאונות אופנוע  – כשעורך הדין בעצמו רוכב אופנוע? עו"ד ערן אלזם מנהל את פורום תאונות דרכים ואת אתר תאונות אופנוע, והיה לי חשוב לשוחח איתו בשיחה פתוחה על ההמלצות שלו לנפגעי תאונות אופנוע המבקשים, בצדק, פיצוי כספי שיאפשר להם להתמודד עם תוצאות התאונה.

תמלול הפתיחה:

אדי סוברי: אחד הדברים שהכי מפחידים גם אותי כרוכב אופנוע כמובן זה חלילה להיות מעורב בתאונת דרכים. אני מארח היום באולפן עורך דין שהוא מומחה בייצוג נפגעי תאונות אופנוע, ויש לי כמה שאלות מאוד נוקבות אליו. שלום לך לעורך הדין ערן אלזם.

עו"ד ערן אלזם: בוקר טוב אדי, שמח להיות כאן באולפן שלך.

אדי סוברי: אתה מנהל את פורום תאונות דרכים באתר הפורומים המשפטיים, עם משרד בוטיק שעוסק בייצוג של נפגעי תאונות דרכים. אנחנו רוצים דווקא לדבר על נפגעי תאונות אופנוע. קל לי לדבר אתך על נפגעי תאונות אופנוע כי גם אתה רוכב אופנוע.

עו"ד ערן אלזם: נכון, אז האמת תאונות מאוד שכיחות לצערנו. גם אני בתור רוכב אופנוע, מקפיד על כללי זהירות יתרים, בגלל שאני מעורב כל היום על שולחני, נפגעי תאונות אופנוע. החל מתאונות קלות ועד תאונות לצערנו עם תוצאות מאוד קשות. גורם לי להיזהר יותר, כרוכב אופנוע.

אדי סוברי: בטח צריך להיזהר, אבל לטובת המאזינים שלנו, ואלו שעורכים באתר compensation שעוסק בייצוג של נפגעי תאונות אופנוע, הייתי רוצה תיתן לי, איזה שהיא סקירה קלה, בקשר למה שבאמת צריך לעשות, מי שהיה מעורב בתאונת אופנוע. כמובן לא קטלנית, בקשר למהלכים שהוא צריך לעשות, כדי שבסופו של יום חברת הביטוח תשלם לו את הפיצוי שמגיע לו.

עו"ד ערן אלזם: אוקיי, ככה קודם כול, אני תמיד אומר לכול מי שפונה אלי, שברגע שהתהליך עובר לידיים הנכונות. אני כרגע מתחיל דווקא על יד עורך הדין, וזה לא משנה כרגע גם מי הוא יהיה. מה שחשוב הוא שהוא יהיה גורם, עורך דין ומשרד שמאורה בתחום הזה, שמתעסק בתחום הזה. ההכרות עם הנפשות הפועלות בעולם הזה מאוד חשובה. ולכן אני חושב זה קודם כול דבר ראשון שאפשר להגיד אותו. ברגע שמבחינת עורך הדין, המקרה זה נמצא בידיים הנכונות. אותו עורך הדין דואג לכול הנושא, אמור לפחות לכול הנושא הבירוקרטי, ופרוצדורלי, אם זה מול הביטוח אם זה מול הביטוח הלאומי, ואז לנפגע נשארת משימה אחת והיא לשאלתך המשימה הכי חשובה. קודם כול לטפל בעצמו, א' לטפל בעצמו, קודם כול בשביל עצמו, כדי שאנחנו נאחל לו החלמה מהירה לאותו נפגע בתאונה ובאמת זה יקרה לטפל בעצמו אם זה על ידי רופא המשפחה, ואם זה בחדר המיון, וזה למעשה המפתח והבסיס להצלחה.

להמשך האזנה:

אין לראות בתוכן המופיע בפודקאסט מה הקייס משום המלצה משפטית ו/או חוות דעת משפטית או תחליף לייעוץ משפטי. כל העושה שימוש בתוכן, עושה כן על דעת עצמו ובאחריותו.